| simplu_9917 a întrebat:

Buna Cum sa incep simpatizez un baiat, si el mi-a dat semne ca m-ar simpatiza totul bine si frumos pana cand prietena mea cea mai buna a vrut sa-mi arate cine este acest tip cu adevarat si i-a luat idd-ul (ei necunoscundu'se). a inceput sa vorbeasca, veni vorba din intamplare despre sex unde spre mirarea mea el a zis ca a mai facut-o de cateva ori si ca nu ar fi un lucru rau, atunci prietena mea s-a gandit ca eu nu as fi deloc de acord cu acest lucru avand in vedere ca am 15 ani si l-a intrebat cam cat ar astepta dupa o fata iar el a zis ca nu e nevoie mai mult de un an iar daca nici atunci nu o va face cu el inseamna ca nu are incredere in el.straight face mie niciodata nu mi-a zis nimic despre acest subiect am ramas cam dezamagita si am de gand sa termin chiar si "amicitzia" cu el fac bine sau nu? incepusem sa tin la el dar. chiar nu vreau sa-mi incep viata sexuala atat de repede am toata viata inainte, Multumesc

2 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Pai.inseamna ca ii place foarte mult sexul ...si ce sa-ti spun "ca daca nu face cu mine sex dupa un an nu are incredere in mine" laughing hai las'o'n colo. Cea mai idioata fraza posibila...inseamna ca el nu vrea o relatie cat de cat stabila ci el vrea doar sa F**E (scuza'mi expresia). Deci prietena ta inseamna ca tine la tine pentru ca ti'a aratat cine e cu adevarat.

Sper ca te'am ajutat :*. Byewinking

| simplu_9917 explică:

SweetLikeaLemon ti se pare ca la 15 ani jumate hai sa zicem 16. e cea mai ideala varsta de ati incepe viata sexuala? si cine garanteaza faza ca relatia va mai dura si in viitor?oh go on