| Quicky a întrebat:

maine s-ar putea sa fie ziua cea mai importanta din viata mea. eu si prietena mea ne dorim sa incepem viata sexuala problema este ca eu nu stiu absolut nimic ce sa fac cum sa ma comport si imi este frica sa no dau in bara. rog ajutorul unui "specialist" care sa imi explice pas cu pas ce trebuie sa fac ca sa nu ma fac de ras sa ajung subiect de barfa. va rog mult pas cu pas exact ce trebuie sa fac. tinem legatura cum a fost daca ma ajuta cineva acord fundita si vot!

EDIT: Ce ma intereseaza este cum incep, ce trebuie sa fac dupa, cum se da, si dupa ce termin ce sa fac Trebuie sa stie cineva ce ii place unei fete si cum sa eu dau lent/mediu/tare etc. Va rog ajutati-ma degeaba imi dati filme porno ca nu ma ajuta la nimic

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Mi-a atras atentia intrebarea ta.Din ce spui tu aici se vede ca nu esti pregatit pentru ce urmeaza si ar fi mai bine sa mai astepti.Noua fetelor ne place sa fim sarutate,mangaiate, o sa trebuiasc sa o faci sa-ssi doreasca sa se dezbrace, trebuie sa ai mare rabdare cu ea.Cat despre felul in care ii place sa...ai putea sa o intrebi pe e.la fiecare pers ii place in alt mod iar dupa ce termini ar fi indicat sa ramai langa ea cateva minute nu sa sari in dus.Foarte important este sa nu uiti de protectie.in rest bafta

16 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ok, nu am nici un raspuns ajutator, dar am o intrebare!
In saptamana mare, cand Domnul Nostru Iisus Hristos s-a rastignit pentru noi si pentru a noastra Mantuire tu si cu prietena ta vrei sa faceti sexraised eyebrows?
Hai mai, chiar nu puteti astepta pana dupa Paste?

P.S.: Ai pus intrebarea pentru ca VA URMA ori VEI FACE in zilele de Paste?

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Vreau sa zic ceva pentru cei care mi-ati dat stupid!
Ati dat doar pentru ca nu stiti sa apreciati cu adevarat pacatul pe care face cineva facand sex in Saptamana Mare, atunci cand Iisus Hristos s-a rastignit pentru noi!

Voi habar nu aveti ce mare e pacatul astawinking!

P.S.: astept din nou stupiduriwinking!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Merci @Annawinking!

| Quicky explică:

17 ce sa o ma iintreb daca are prieten fiindca e cu mine straight face consider raspunsul tau dat la vrajeala. chiar nu m-a ajutat cu nimic rasp tau. ea maine mi-a propus sa mergem undeva si acolo o vom face maine. imi trebuie tehnici-informatii-ce sa fac sau nu-vit mare/mica etc nu am nevoie sa-i dau ei flori si din astea suntem de 5-6 luni impreuna heloo

| Quicky explică:

Pentru aman2 e prima data si nu vreau sa imi permit sa "dau pe ea" poate ma trezesc cu 2 straight face

| Quicky explică:

Sczz intelesesem altcevalaughing numa acolo imi sta gandul scuze si nu stiu ce va fi maine... :-s

| Quicky explică:

K1nk1 prietena mea se simte speciala si ma iubeste f mult asta mi-a spus si de aceea este foarte decisa sa o facem maine seara.

| Quicky explică:

Vom fi protejati. eu am propus asta pentru ca nu vreau "accidente" care pot lasa o pata pentru toata viata... ea la inceput a spus ca e bine si fara ca mai mult de 20-30 min nu ne trebuie. insa nu am acceptat asa e bine ce am facut?

| Quicky explică:

Ea a spus maine(astazi) dar eu fiind in sat n-am cum sa ajung in oras pana peste 3-4 zile. eu doar am acceptat doar. daca ne iubim de ce se nu se si vada lucru acesta nu?

| Quicky explică:

A decurs totul bine si fara "accidente" Multumesc la toti pentru raspunsuri.
Pana la urma am facut-o (Luni 2 Mai 2011)

| frumuselu90 a răspuns:

Chilll totul vine de la sine nu o grabi happy prima data si pentru ea?

| Anya_1437 a răspuns:

Ai dreptate deea

| k1nk1 a răspuns:

Pai in primul rand locul ala trebuie sa il faci tu special daca nu este.lumanari,intuneric,etc. Cand te intalnesti cu ea la inceput poti sa-i dai si o floare.Cand ajungeti acolo incepi sa o :* whistling O mai intrebi odata daca e sigura sau nu ca poate se razgandeste, ii spui ca o iubestibatting eyelashes, o :8 iarlaughingstai asa cati ani ai?thinking

| k1nk1 a răspuns:

Asta era ca sa o faci pe ea sa se simta speciala.Nu am spsu la mijto.Ideea e cam asa: E prima data si pentru tine si pentru ea?

| k1nk1 a răspuns:

Nu te gandi ce trebuie sa faci, si nici unde trebuie sa o faci! Asta va veni de la sine... se poate intampla in orice loc... Nu trebuie sa stii ce sa faci, vei face fara sa iti dai seama, nu te mai stresa pentru ca totul o sa fie bine, A 2-a zi o sa fii uimit dc ai facut pentru ca nu o sa iti dai seama cum de ai stiut sa faci asa ceva. Prin urmare : totul va veni de la sine! Crede-ma! apropo sunt prietenul lui k1nk1! Deci cred ca ar fi bine sa ma crezi cu adevarat pentru ca si eu eram la fel ca tine nu aveam idee ce e chestia aia! pentru detalii baga id violl3nt! mai vb!winking

| blondake88 a răspuns:

Frate! deci...fi tu insuti(daca esti un badaran abtine-te)calm relaxeaza-te fa un preludiu asa frumos de jumatate de ora, sarutati-va intruna ...sa va dezbraca-ti unul pe celalat. restul vine de la sine.si nu folosi prezervativ la inceput dar ai mare mare grija, stai linistit ca o sa vina de la sine.o si placuta maine laughingSi dai si o floare sau dai ceva ce ii place ei mult ca na o sa ramai in mintea ei toata viata.