| SlowLikeSnow a întrebat:

Buna|! cum sa'mi iau mustata?straight face cu penseta e bine? nu e mare. mersi:*

9 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Nu e rau cu penseta.doar ca e mai dureros. dar am auzit ca cel mai bine e cu ceara:*. si e si cel mai rapid.multa bafta:*

| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy

Mai bine cu benziihappy

| denysa a răspuns:

Ceara`straight face este din aia speciala cu fashii... le poti lua si din farmacie

| Xpert a răspuns:

Cu penseta e bine, poti folosi si crema sau banda dar mai rapid este cu penseta! bafta!

| ioηelα a răspuns:

Ceara e cea mai eficienta, si eu folosesc.
iti si rareste firele si creste si greu.
ia benzi de ceara de la supermarket si fa`te singura
sau du`te la salon si te face cu ceara calda.
nu doare foarte tare, depinde de tine. :*
fundita?puppy dog eyes

| princess_1786 a răspuns:

Da e oky dar de preferat e sa te duci la salon si sa ti`o ia cu ceara nu doare foarte rau si costa pana in 15lei sau daca nu exista benzi speciale pentru mustata p care ti le cumperi tu si ti`o iei singura

| blackshinystar a răspuns:

Exista bentite cu ceara speciale pentru asta.

| andreutza9 a răspuns:

Cu ceara, parerea mea este ca benzile cu ceara rece nu sunt atat de eficiente, iti cumperi de la plafar sau din hipermarket-uri, costa in jur de 10 lei, o pui intr-o canita de metal si o incalzesti pana se topeste, o lasi sa se raceasca putin si o aplici apoi tragi in directia opusa a cresterii firelor de par.

| ofatacuinimarece a răspuns:

Pai daca nu e mare de ce sa o dai jos peste ani o sa-ti creaca mai mare.esti frumoasa si asa. parerea mea.