| mihaelaestee a întrebat:

Este bine daca iei mustata cu penseta si cu ceara de picioare?

3 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Sincer nu e indicat cu ceara de picioare. Zona gurii e una sensibila, si sa nu te miri cand o sa te inrosesti sau sa ti se usuce pielea din cauza cearei de picioare.
Cu penseta e ok, dar cel mai bine e ori cu ceara calda ori cu benzi de ceara rece.

| BiuL a răspuns:

E ok cu penseta dar e dureror si dureaza mult, daca tu ai rabdare, fa-o! Insa cel mai bine e sa mergi la un salon cosmetic, sa ti-o ia cu ceara calda, doare cateva secunde si costa pana n 10 lei.

| Ange a răspuns:

Eu una personal prefer penseta! Dar și ceara e bună si mai rapida!