| angelica02 a întrebat:

Buna cum scap de acneea ca am pe fata am fost si la dermatolog mi-a dat si Zynerit si pastile(minociclina) si gel de fata si o crema si mai am si acum dar degeaba nu imi trec si imi e rusine sa ies din casa cu acnee pe fata va rog ajutati-ma si pe mine daca stiti! :*** va multumesc din suflet

1 răspuns:
| Ioanagabb123 a răspuns:

Zyneritul e foarte bun. Eu am un ten foarte curat. Ti-as recomanda dupa ce faci baie sa iti storci cosurtile, trec foarte repede. Foloseste zyneritul, dar a doua zii strange cosurile (zyneritul ti le usuca).
Dupa ce faci asta da-te cu o crema hidratanta, iti face tenul fin si catifelat
. happy

SPer ca te-am ajutat.