| SoreLove a întrebat:

Cum se numeste acest tip de pierce? https://www.google.ro/......ps?/search

si cam cat ar costa? vreau mai multe detalii despre acest timp de pierce (cele din abdomen) mersi.

1 răspuns:
| n0rthestside a răspuns:

Belly button piercing in engleza...
si in romana ar fi exact traducerea happy

Pretul sa stii ca depinde si de metal cat de pretios ai vrea sa fie atat vei plati si plus ca ti l-a facut...si risti sa faci infectii.e o zona putin sensibila, dar nu te ingrijora facuta de cine trebuie cum trebuie si nu o sa ai nici-o problema, apropo iti recomand un h20 spray daca in caz o sa-ti faci un piercing...