| fetita97 a întrebat:

cum slabesc sanatos garantat 10-15 kg in 3 luni? m-am gandit sa incep asa : dimineata la ora 6:00 sa incep sa alerg la 9:00 sa beau un pahar cu apa iar dupa jum de ora mananc o salata cu varza, rosii, castraveti(sare), iar la ora 1 un fruct, la ora 2:00 mananc mancare normala dar reduc happy seara pe la vreo 7:00 ma plimb jum-1 ora, dupa ora 15:00 nu am voie nimic, si fac cu cercul de fier, si cu niste rotite cate jum de ora cu fiecare, slabesc in 3 luni 10-15 kG?

Răspuns Câştigător
| cocacola_7093 a răspuns:

Ai un "plan" foarte bine conceput...sincera sa fiu eu am slabit cate 1-2 kg pe saptamana si mancam un pic mai mult ca tine si nu faceam sport decat vreo 2-3 ore pe saptamana...deci este foarte bine ceea ce vrei sa faci ca sa nu regreti mai tarziu? funditaaa?:X

2 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

Mama tine o dieta.si vreau sa zic ca o slabit 6 kg in 2 saptamaniwinking
dieta se tine 2 saptamani si normal slabesti in jur de 8 kg.nu e grea sa zici ca n`ai sa poti rezista plus ca dureaza Doar 2 saptamani.
Dieta conceputa de Institutul pentru alimentatie al Unviersitatii Viena

vezi dac gasesti asa.
in 2 saptamani ma apuc si eu de eabig grin

| Georgy_7150 a răspuns:

Nu crd///nu pare prea stabil si sanatos.mesaj daca vrei sa-ti dau idei dintr-o carte f buna///