| iulya_9118 a întrebat:

cum stiu cand un baiat ma place, daca e timid si nu vrea sa recunoasca asta?thinking

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Hey! Situatia mea numa ca eu am realizat asta singura, deci:
1.Se uita la tine ca bouu la poarta nooua
2.Iti zambeste
3. Daca te vede cu un alt baiat incearca sa il ia de langa tine
4.Se baga in vorba
5.Iti cere mereu pixuri sau etc.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fantasy a răspuns:

Cand da semne.se tot uita la tine si.nu stiu.toata lumea isi da seama cand cineva ii placestraight face

| gabriella96 a răspuns:

Poti sa iti dai seama dupa cum se poarta cu tine,daca te priveste insistent,daca te tachineaza, daca iti cere ajutor in diferite probleme... daca e timid atunci cand te uiti la el se va uita in alta parte, se va purta frumos cu tine... daca ii vei raspunde cu aceiasi moneda poate iti va spune ca te place.Succes:*

| cosmin118932 a răspuns:

Poate doar daca e timid cu tine atunci te place si eu asa sunt timid cu o fata dar nu stiu cum sa-i spun ca e cu mine intr-o clasa eu o iubesc dar nu stiu cum sa-i spun cea ce simp pentru ea