| bianca_9810 a întrebat:

daca un baiat e timid cum sa stiu daca ma place? Ms:*.

4 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Buna! Daca vrei sa afli daca un baiat TIMID te place poti sa faci urmatoarele lucruri :
-Sa vorbesti cu el
-Sa te aproprii mai mult de el (vorbind corp langa corp)
-Sa menti contactul fizic
Daca se inroseste de la aceste 3 incercari e clar ca te place si poti sa ii dai bice laughing

| BeBo a răspuns:

Pai te apropi de el... si daca se comporta frumos cu tine si daca se uita mereu la tine s chesti degenu asta inseamna ca te place

sau intreaba'i prieteni daca'i place de tine

oricum daca se uita mereu la tine si it zambeste inseamna ca te place love struck

Fundaa?batting eyelasheskiss

| MercuryXT a răspuns:

Pai o sa iti dai seama dupa felul in care te priveste. Daca te priveste in delung inseamna ca e inebunit dupa tine. Daca vorbeste mai mult cu tine. Daca doreste sa faca unele lucruri pe care tu il intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing bagai limba in gura... daca ii place inseamna ca trebuie sa continuati in dormitor rolling on the floor