| NesquikDuoSpecial a întrebat:

cum sunt aparatele foto compacte PENTAX (cel Optio L30)? 0

12 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Poate ca esti deja...

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Fantastic7):

Cum sa fiu?! Demodata? Daca eu din astea vreau, e treaba mea!

| Fantastic7 a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Era raspuns pentru alta intrebare.

| Ƨirenia a răspuns:

Iar cu intrebarea asta ti s-a dus ultima sansa.

| Ƨirenia a răspuns:

Ai facut o strategie sau ceva ca sa cadem noi prosti si ai editat intrebarea. Haha.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Ƨirenia):

1.eu habar n-am cum sa editez
2.n-ai auzit ca site-ul a incurcat intrebarile cu utilizatorii?!

| Ƨirenia a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Lasa teatrul.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru Ƨirenia):

Ce teatru visezi? Chiar s-au incurcat intrebarile! Una mai veche a mea a pus-o la Ani28 o data! laughing ma si miram.

| BlitzkriegJack a răspuns:

Ia o piatra, mai mare asa, si loveste-ti fata cu ea pana cand nu mai vezi de cat sange ai in ochi.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru BlitzkriegJack):

Stiu ca nu sunt ff performante sau la moda, dar ce legatura are raspunsul tau?

| BlitzkriegJack a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

...cum ai facut asta?

Well played, anyway.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru BlitzkriegJack):

Cred ca ai pus raspunsul la alta intrebare sau a incurcat site-uli utilizatorii si intrebarile.