| cosz3 a întrebat:

Buna!big grin
Acum cateva zile am folosite site-ul PicMonkey pentru a-mi edita niste poze, am plecat de acasa si nu am mai deschis pc-ul pana azi(de luni nu l-am mai deschis) iar acum am incercat sa imi mai editez cateva poze dar care nu mi se salveaza. Imi spune sa astept, am asteptat cred ca si jumatate de ora dar tot nu s-a salvat poza si am dat Cancel. Am intrat in folderul unde se presupune ca trebuia sa mi se salveze poza si era salvata dar cand am vrut sa o deschid imi zicea ca "No preview available".
Ce sa fac? Cum sa mi le pot salva iarasi?
Stie cineva?
Dau funditabig grin:*:*:*:*

1 răspuns:
| maiacapsuna a răspuns:

In primul rand este vina calculatorului(si mie mi s-a intamplat)dar...nu se stie cum am mi-am facut alt cont!