| LoveIsMyDrug a întrebat:

Bunabig grin...am dat hidden pe un folder ca sa fie invizibil dar acum nu stiu ce sa dau ca sa il vad thinking Ma puteti ajuta? Plss... Funda

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

Control Panel > Folder Option > View > Show hidden files and folders > apply sau ok
Apoi cauti folder-ul care te intereseaza si dai click dreapta pe el > proprietati > (in partea de jos a ferestrei) debifezi hidden
Si din nou: Control Panel > Folder Option > View > Do not show hidden files and folders > apply sau ok

3 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Dai la folder: proprietati si bivezi read-only si gta. fundabig grin

| ZORRA a răspuns:

Bifezi*

| 13h13 a răspuns:

Poy intri in partitia cu folderul si sus langa butoanele de navigare(sagetile) dai click pe "tools", apoi "folder option" si la view bifezi "show hidden files and folders" apoi cauti folderul. funda :d