| pafpap a întrebat:

Cine ma poate ajuat? am creat un shortcut a unui folder pe desktop si din joaca am dat la proprietati sa am selectat pe hidden. iar acum nu il mai vad(ceea ce ma asteptam) dar nici nu mai stiu cum sa il sterg ca nu il vad. funda pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

My Computer->Tools->Folder Options->View->Hidden files and folders->Show hidden files and folder

Ar trebui sa iti apara

2 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Si eu am foldere ascunse.Cand vreau sa deschid folderul dau click pe search (acolo unde este lupa, sus) scrii numele folderului scrii in ce folder se gaseste si ti-l gaseste.http://kraftwin.blogspot.com/......se-si.html Poti incerca si asta.

| rody5 a răspuns:

Sau ia programul "Everything" de pe net si gasesti cu el tot ce ai in calc.tongue