| Rainbow_4693 a întrebat:

Bunabig grin Am inceput sa am putina matreata:-s Imi puteti spune ce sa folosesc pentru a scapa de eapuppy dog eyes Folosesc Clearbig grin Funda si Votwinking [scuze pentru categorie]

Răspuns Câştigător
| showtime1 a răspuns:

Si eu foloseam Clear. Mai nou folosesc Herbal essences pe rosu si ma ajuta foarte mult. Dar nu numai samponul conteaza in indepartarea matretii, ci si modul in care te speli pe par.
In primul rand, maseaza bine capul si parul pentru ca toata matreata sa iasa. Cand te clatesti, fa exact acelasi lucru si clateste-te foarte bine, astfel incat sa nu ramana cojite prin par.
Sper ca te-am ajutat!happy

4 răspunsuri:
| Laura1102 a răspuns:

Eu folosesc garnier de cativa ani si nu am avut probleme cu matreata

| Deea3 a răspuns:

Poti dilua putin gaz in apa(nu foarte mult deoarece iti poate arde parul)te speli cu el pe cap si scapi de matreata in plus este bun si pentru. radacina parului. sper ca ti-am fost de folos. fundita?:*

| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Head and sholders

| kitiku a răspuns:

Dupa multe solutii nereusite am scapat cu gel de dus Dove cu aloe