| xDoiObrăjori a întrebat:

Buna big grin Am si eu nevoie de ajutoor >: Deci... vreau si eu niste replici din astea gen 'cand te urci pe cantar, cantarul iti arata cnpul'batting eyelashes:3 Mss anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma enervati voi astia cu."veau si eu replici" sau "vreau si eu statusuri".voi vreti sa pareti mai interesanti dar sunteti penibili!

| Tase19 a răspuns:

"Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca."

"Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?"
"Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?"
"Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot."