| βέiiiβiii_5950 a întrebat:

Bunabig grin as vrea sa ma tund dar nu stiu cum...mentione ca pana acum am avut breton dreptbig grin [si m`am cam saturat].

vreau linkuri cu pozebig grin ce se poarta? cum as putea sa ma tund?

[tunsorile pot sa fie si cu breton drept]

cele mai multe linkuri FUNDAAlove struck +voturi.

mersii multlove struck

3 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Hm... well bob-ul intotdeauna va fi la moda pentru par scurt (impreuna cu variatiile -cu breton, fara, lung in fata scurt in spate, mai lung intr-o parte si scurt in cealalta, etc), iar pentru celalalte feluri de par se poarta cozile in spic, intr-o parte.

Cat despre breton, cel mai chic este cel intr-o parte pentru ca poti sa-l modelezi cum vrei tu, si sunt coafuri foarte dragute (desi messy) pe youtube

exemplu: http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg

si chiar eu mi-am facut freza, foarte ok pentru scoala mai ales :D

| βέiiiβiii_5950 explică:

...si "raspuns anonim" n`am nevoie de raspunsuri tampestiwinking am intrebat frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal asa