| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin azi am fost la medicul de familie pentru o consultatie asa ca m.am gandit sa il intreb si de acnee mi.a dat un gel pe care il aplic seara se numeste isotretinoinum si mi-a spus sa folosesc inainte un laptisor demachiant si un gel de curatare pentru ten gras. Intrebarea mea este ce demachiant si gel imi recomandati? Eu ma gandeam la laptisorul demachiant de la doina si gel de curatare de la garnier pentru ten gras aveti niste sugestii mai bune? Am un gel care il pot folosi si ca masca e 2 in 1 de la clean&clear pentru puncte negre pe ambalaj scrie ca se vor vedea rezultatele inca de la prima aplicare... straight face dar eu nu vad nimic... oricum dau funda pentru cele mai ultile informatii:*:*

1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Depinde ce varsta ai, ce ten ai, cu ce te-ai mai dat pe fata, si asa mai departe.
Pentru un raspuns cat mai exact, care sa fie 100% bun, intra pe http://forum.romedic.ro/sub_cat/Adolescent_0217.html Inregistreaza-te, apoi posteaza un subiect despre aceasta problema dupa ce accesezi linkul de mai sus. [fereastra pentru creare cont apare in dreapta].

Acolo primesti raspunsuri de la medici direct! E site-ul meu preferat pe care il accesez de fiecare data cand am orice fel de probleme.
De asemenea, primesti raspunsuri foarte repede.
Sa ai o zi buna!