| DiannaGabrielle a întrebat:

as vrea sa stiu daca gelul de curatare pentru puncte negre de la Clean and Clear este bun sau nu de ceva. dau funda pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| sinner_7954 a răspuns:

Eii dalaughing crezi ca daca o sa fol o lotiune o sa dispara asa.magic? nuop! foloseste plasturi pentru puncte negrehappy se gasesc in farmacii, supermaketurihappy. apoi ma fol si acea "nemaipomenita" lotiune happy tonica sa fie.nu cu atatea branduri pompoasehappy de puncte negre nu scapi definitv.pentru ca nu ai cum.se fac ii scoti.iar se fac iar ii scoti si cam atathappy bafta! pup

2 răspunsuri:
| B3belusha a răspuns:

Gelul Clean and Clean de la Nivea este foarte buna. Personal sunt foarte multumita de el. De 2 ori pe saptamana il folosesc pentru a-mi exfolia pielea si a scapa de cosurile negre.
Ti-l recomand din toata inima! Nu vei regreta!
Succes big grin

| DinamoAdrian a răspuns:

Am o prietena care foloseste acest produs si nu am auzit sa se planga ba chiar se zvoneste ca e reteta succesului in punctele negrewinkingwinking e primul meu raspuns tare as vrea sa am o fundita sau ce tot e aia?