| Didw a întrebat:

Buna big hug
Ce se poarta anul' asta thinking ma refer la imbracaminte.
Si, daca puteti sa-mi dati idei si de coafuri.

Mersi kiss [ Cele mai bune. primesc funditabatting eyelashes ]

3 răspunsuri:
| cocolina a răspuns:

Hey...de ce sa iti spun cand pot sa-ti arat, nu?
---->
http://www.topicgratuit.com/r/moda-rock-2010

| dianna_8858 a răspuns:

Bunahappy
# imbracaminte hmm.thinking am inteles ca anul acesta in special se poarta camasiile.atat la fete cat si la baietihappy cat mai deschisehappy
# coafuri.ai putea sa incerci o freza de genu.sa te tunzi in scari si la varfuri sa il vopsesti in negru.happy acum depinde de tine:*

| CHILIPIR a răspuns:

Buna! Iti sugerez sa intri pe www.catman.ro s-ar putea sa-ti placa ce e acolo!