| IceCreamDoll a întrebat:

Intru la liceu si nu stiu ce stil vestimentar sa adopt. Vreau cateva idei de coafuri, de imbracaminte si de ghiozdane/ genti, daca se poate pe linkuri. Cele mai multe si mai bune primesc fundita, iar restul voturi.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Pur si simplu o ador!:x
Din videoclipurile ei iti poti da seama ce stil are.:)
http://www.youtube.com/user/KaileGoh?blend=7&ob=5#p/u

| IceCreamDoll explică:

Le multumesc tuturor celor care mi-au raspuns, dar a trebuit sa o aleg pe nightqueen ca fiind castigatoare pentru ca ea mi-a dat in link-uri tot ceea ce am cerut: genti/ghiozdane, coafuri si imbracaminte.

| Pιşριяιcă a răspuns:

Intrarea la liceu nu iti poate schimba stilul vestimentar. Incearca sa fii tot tu. In sensul ca nu inteleg de ce ai vrea sa schimbi modul in care te imbraci sau in care arati. Liceul nu este oarecum ceva atat de mare si grozav incat sa trebuiasca sa faci lucrurile astea. Coafuri : iti pot spune sa iti lasi parul desprins si mereu acesta sa aiba un aspect curat, bine ingrijit. Nu iti trebuie ceva foarte sofisticat. Nu iti recomand sa ai o geanta unde sa iti tii cele folositoare pentru ca nu este tocmai buna pentru " sanatate ". Geanta se tine numai pe o mana si asta poate duce la deformari ale corpului si probleme cu coloana.Ti le zic din experienta.Am patit'o pe propria piele.Cel mai bine un ghiozdan dar foarte chic,cu emoticoane pe el de exemplu,am vazut si eu ceva de genu' la cineva si chiar mi-a placut. Iar cu hainele incearca sa le asortezi foarte bine si sa fie cat mai casual, insa nu trebuie sa faci schimbari foarte mari, radicale!