| Lady birrrrrrrrrrd a întrebat:

Bunabig grin
parintii mei sunt plecati din localitate iar eu stau la niste prieteni de familie.acestia au un baiat mai mare decat minebatting eyelashes cu care ma inteleg foarte foarte bine si ne place sa vorbim, sa povestimbatting eyelashes
El are o prietena iar mama lui ne tot spune sa nu ne imprietenim mai mult decat trebuielaughing)
iar noi mereu radem.laughing
Vreun sfatbatting eyelashes
Ce as putea face pentru ca mama sa sa ne lase in pace cu din astea?big grin
thx:d

3 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Nu cred ca puteti face nimic, probabil ca glumeste. N-o mai luati in seama.

| CocuUu a răspuns:

Asa am patit si eu. Noi nu o bagam in seama. Dar acum tin la el mult si nu stiu cum sa fac pentru a fi impreunatongue.
Poate ca mama lui stie ceva...adica esti fata cuminte, desteapta asa cum ar vrea sa fie nora ei.
Bafta in continuare! >big grin

| Lady birrrrrrrrrrd explică:

Ideea e ca nu glumestebatting eyelashesstraight facelaughing