| Thebestcolors a întrebat:

Buna tuturor.
Stiu ca ar putea fi o intrebare mai personala dar :
Imi place de un baiat si este in clasa cu mine dar nu vreau sa ii spun fiindca suntem buni prieteni vorbim mereu, radem si nu stiu de la un timp este mai suparat si nu imi zice ce are sau prietena mea vrea sa fie cu el si cand ii zic imi spune " pleaca de aici cu aia a ta " dar eu de fel sunt mai rusinoasa si acum 2 luni am incheiat o relatie si nu stiu cum s-a intamplat sa ma indragostesc de el adica e dragut si se poarta frumos cu mine si acum 2 luni si el a incheiat o relatie si unele colege mereu ii aduc aminte de acea fata si el nu zice nimic.
Un sfat ceva... Funda la cel mai bun raspuns... happy

Răspuns Câştigător
| Bdtd04 a răspuns:

Pai daca colegele tale ii aduc aminte de aceea fata si el nu spune nimic inseamna ca nu prea il deranjeaza. Eu as spune sa te apropii cat mai mult de el. Petrce mai mult timp cu el. Cunoaste-l mai bine. Iar cand tu vei simti ca si el te place ii cei putea zice ceea ce te macinawinking Parerea mea.
Baftaaa!

1 răspuns:
| SilviuAk47 a răspuns:

Pai din tot ce stiu despre baieti fiind si eu baiat este ca sa-i spui, sai propui sa fie cu tine si despre celelalte colege lasale sa vorbeasca raspunsul lui conteaza te pup sper sa ai succes ati urez toate cele bune