| zozolyyop a întrebat:

Buna big grin. stiti eu sunt cam indemanatica si cam zapacita si si din,, greseala" mi-am bagat telefonul mobil in masina de spalat. a stat cam 2 ore acolo petru ca nu puteam sa opresc masina de spalat va dati seama ca iesea toata apa si in plus masina de spalat nu o puteam deschide pentru ca pana nu-si termina programul nu mergea s-o deschid. acum telefonul s-a uscat dar nu merge deci credeti ca am vreo sansa sa mi-l repare sau sa mai mearga este telefon cu touch samsung S5230batting eyelashes si il am doar de 3 luni big grin si este si in garantie...

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Buna happyasa am patit si eu. dar l-am lasat cateva zile la uscat si apoi mergea dar pe ecran apareau cateva dungi negre.era un nokia.in primul rand nu te poti prezenta cu el la garantie deoarece este stricat din cauza tahappyar fi bine sa mergi cu el la un alt magazin care repara telefoane si sa intrebi acolo daca se mai poate repara sau nu mai are nici o sansahappysper ca te-am ajutathappy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Garanția nu acoperă un astfel de viciu. Unul nou.
Pa, pa.

| Rebecca a răspuns:

Intrucat e cu touchscreen, sunt putine sanse sa il repari. scoate bateria, cartela si lasa'l la uscat 3 zile cu ecranul in sus. Apoi urmeaza sfatul lui Alin Dragos. Sper sa mearga. Bafta!

| Drauzy a răspuns:

laughing)) urat. garantia nu acopera greselile tale.
nu cred ca mai poti face ceva cu el happy decat daca il dai in amenet pentru piese de schimb

| KATTY_9143 a răspuns:

Eu am un I-phone care l-am scapat anul trecut in toaleta, din greseala l-ampus la incacat si i-am ars toate firele. Acum inca il folosesc si merge foarte bine. Cred ca ai sanse sa il repare si e foarte bine ca inca e in garantie.

Succes:*

| Pancake a răspuns:

Nu stiu. dar daca e in garantie du-l la magazinul de unde l-ai cumparat. Nu stiu daca o sa ti-l schimbe, dar macar incearca. :*

| Edy1995 a răspuns:

Sar putea sa se fi stricat ecranul si bateria dar nu cred ca vei mai avea sansa sa il mai folosesti, Citeste termenii de garantie si vezi daca pierzi garantia daca scapi pe el lichide, daca da nu til vor mai primi la facut, dar pune-i alta baterie si vezi daca merge. s-ar putea sa mearga, Doamne ajuta.Bafta!

| Alin-Dragos a răspuns:

Du-te la garantie si zile ca s-a descarcat de tot si l-ai pus la incarcat si nu se mai aprinde... din cate stiu eu au detector de soc. atat nu si de scapat in apa sau ceva de genu tongue incearca nu ai ce pierde

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Poi tot din greseala l`am scapat si eu p jos si mi s`a spus ca garantia nu acopera asta.Pana la urma mi-au dat alt telefon fara sa platesc nekbig grin. sper sa ai si u acelasi norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca se poate repara... dar nu strica sa intrebi pe cineva care se pricepe...tongue