| anonim_4396 a întrebat:

Am niste casti audio In-ear Philips SHE3590GN/10, pe care din greseala le-am bagat la spalat. Programul de spalare a fost cam de 45 de min. Daca le las la uscat vreo saptamana, exista vreo sansa sa mearga? Mercii!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Poate, dacă ar fi fost apă simplă (foarte slabe șanse), dar era apă și detergent.

| PamPam123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma, nu stiu, dar le-am lasat 3 zile la uscat si merg laughing)

| anonim_4396 explică (pentru PamPam123):

Da, dar nu cred că vor funcționa mult timp big grin Sau ai ceva hipersuper laughing Dar dacă ajunge apă la membrană, nu mai are un viitor prea strălucit.