| SiMpLa a întrebat:

Daca am 1, 65 inaltime si 52 kg credeti ca tr sa mai slabesc sau sa ma mai ingras? Era un calcul dar nu mai stiu cum era... ahh. Poate ma puteti ajuta voi. Ms kiss

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Nu ar trebui nici sa slabesti nici sa te ingrasi. Esti perfecta din punctul de vedere al greutatii. ( in ideea in care ai avea vreo 15 ani). Ar fi bine daca ai specifica si varsta. In orice caz, daca ai intre 14-17 ani, bravo!

4 răspunsuri:
| liveincolors a răspuns:

Buna. Se zice ca greutatea perfecta este cu 10 mai putin decat inaltimea. Adica la 1, 65 ar trebui sa ai 55 kg. Dar eu zic ca e bine si asa.

| SiMpLa explică:

Da pai am 16 ani

| ruxy_4150 a răspuns:

Buna, nu cred ca ar trebui sa slabesti