| Andreea566aa a întrebat:

Bună, dacă am dat nud unui băiat,sunt curvă? Si dupa m-a lasat, el a cerut primul, îmi era frică ca mă lasă si am dat, am stat cu el 2 luni ( Menționez că băiatul deja avea iubită de 2 ani si eu nu știam nimic ) Oare Dumnezeu o sa mă ierte vreodată, in ochii lui Dumnezeu o fiu o scarbiciune de acum? Am așa de multă ură pe el, păreaa foarte de încredere!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se numeste imaturitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu curva, doar proasta, fiindca ai facut ceea ce toata lumea spun sa nu faci niciodata, fiindca poza va ajunge pe internet si o vor vedea parintii, rudele, pruietenii, scoala unde einveti samd.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu ești cum te-ai descris, ci ești doar imatura.
Diferința dintre cele 2 e că prima face chestiile astea fara vreo reținere, in timp ce un om naiv, care nu are experiență de viață, se lasa influențat de alții care au și care pot profita de pe urma naivității tale.
Cat despre Dumnezeu, Dumnezeu te-a iertat de atunci.
Mare grija pe viitor la astfel de oameni "de încredere"

| StoicAnalysis a răspuns:

Ai fost naiva si atat. Curva esti daca dai nud-uri din placere. Data viitoare nu mai da nud-uri nimanui. Nici macar daca esti impreuna cu omul de mai bine de 5 ani.

| timidu89 a răspuns:

Din pacate cam te poti numi curva. Poti sta linistita in caz de pune pozele pe net sau le arata cuiva, e caz penal si se pedepseste cu puscaria. Se iarta si crima, daca te caiesti pentru ce ai facut.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru timidu89):

Inseamna ca nu stii definitia curvei prietene.

| Robert2526 a răspuns:

Nu se intampla nimic, Dumnezeu nu exista si nu esti in niciun fel, majoritatea fetelor fac cate o greseala de genul acesta. Ma indoiesc ca o sa puna pozele undeva. Treci peste si gata

| MistarGoGu a răspuns:

Curvie este pe BANI! Ce zici Tu acolo se cam numeste SANTAJ EMOTIONAL! CE ai dat nud ca nu se intelege? Ai pozat nud,, i-ai dat poze sau ce? Eu in locul tau NU ma ingrijorez de Dumnezeu ci unde ar putea ajunge acele poze / filmări cu tine nud. Juridic nu stiu unde naiba sa incadrez chestia asta si daca Poliția te poate ajuta cumva.

| MistarGoGu a răspuns:

Daca mai ai legătură cu el *( telefon, mail, Instagram... orice ) sa ii spui ca orice face cu poze / filmări cu tine *( le pune pe net ) ajunge in puscărie! Roaga-l sa iti înapoieze tot ce are cu tine *( poze sau filmări ). Daca e trecut prin " Facultate " *( puscărie ) e posibil sa nu il mai sperie. Vezi si tu