| Rechin a întrebat:

Buna
Daca are cineva un site cu un program de spart parole la mes va rog sa imi spuneti si mie.
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc dar nu exista un astfel de program. Din cate stiu eu, poti gasi anumite site-uri de unde poti ``downloada`` programe de spart parole, dar trebuie sa iti dai ID-ul si parola...in concluzie, aceste programe (care, de fapt, nu exista, ci sunt doar niste ``momeli``) sunt facute de niste oameni pentru ``a fura`` ID-uile celor ``fara minte`` tongue.
Fundita?batting eyelashesbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| melc a răspuns:

Toate programele astea care zic ca afla parolele de la mess sunt chestii gen virusi laughing no, really.

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Nu exista un astfel de program.
Exista un program prin care poti pacali persoana de la care vrei sa afli id`u sa intre pe mess de pe pc`u tau.
Acel program pastreaza parola tuturor id`urilor care se logheaza in pc-u tau.
Succes :*/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc dar nu exista un astfel de program. Din cate stiu eu, poti gasi anumite site-uri de unde poti ``downloada`` programe de spart parole, dar trebuie sa iti dai ID-ul si parola...in concluzie, aceste programe (care, de fapt, nu exista, ci sunt doar niste ``momeli``) sunt facute de niste oameni pentru ``a fura`` ID-uile celor ``fara minte`` tongue.
Bye.wave

| Georgiana145 a răspuns:

Buna! Nu exista program de spart parole. Exista un program cu care afli ip-ul victimei, atunci cand vorbesti cu ea pe mess si inca un program care cere ip-ul si iti da parolahappy