Stie cineva un site cu "program de spart parole ". IMI dati linkul? Multumesc

5 răspunsuri:
| IonutMihai_7747 a răspuns:

Nu exista.

Răspuns utilizator avertizat
| calin_8208 a răspuns:

Mai andreiut ma gandeste-te si tu! O companie de miliarde de dolari...si-ar lasa ei sparta baza de date de un pusti care tocmai si-a bagat internetul? mai ales printr-un program care circula in voie pe net? Bineinteles ca nu!
Bagati mintile in cap si nu te mai uita la wrestling laughing pentru ca e o porcarie! Salut!

| scr a răspuns:

Cat esti dispus sa platesti pentru un astfel de program?

Daca te intereseaza, iti pot personaliza un program realizat de mine, nedetectabil de antivirus.Tot ce trebuie sa faci e sa-ti determini victima sa descarce un fisier (care poate fi orice joc sau program cunoscut), si sa-l ruleze. Userul si parola o vei primi pe e-mail, dupa ce victima se va loga din nou pe messenger.

Programul il vand numai persoanelor cu varsta peste 18 ani, responsabile si care au un scop serios in a folosi programul. (de exemplu: isi banuieste sotia/sotul de infidelitate).

Programul va functiona de un anumit numar de ori, la alegere.

De exemplu, daca ai platit pentru 3 utilizari, dar il vei trimite catre 4 persoane, vei afla datele de logare numai al primelor 3 persoane care vor deschide programul/jocul.

Pentru o singura utilizare, programul costa 50 Euro, pentru 2 utilizari, 100 Euro, s. a. m. d.

email de contact: scrtosu@gmail.com

| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a răspuns:

Nu exista asa ceva! Salut