| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a întrebat:

Daca fac liceul de filologie as putea da la facultatea finante banci?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

NU. La finante iti trebuie multa matematica. Si daca dai la filo in clasa a 11-a si a 12-a nu mai faci matematica. SI nu o sa stii la facultate. In plus bac-ul nu-l dai la matematica si daca nu ai bac trecut la mate nu poti da la finante bancitongue

2 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Tu decizi!hee hee>-

Daca vrei, du-te!

| coco_9565 a răspuns:

Mai eu stiu tipe ce au terminat filo si sunt la finante banci. dar te duci pe raspunderea ta. ai sa dai de multe integrale si diferentiale pe acolo, nu e usor happy bafta