| dana39668 a întrebat:

Daca imi dezactivez facebook-ul sea va sterge de tot? Voi mai putea intra pe el dupa cateva luni? Am inteles ca la doua saptamani dupa dezactivare se va sterge contul.

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Daca il dezactivezi din Setari => Securitate => Dezactivare cont, tot ceea ce ai facut va disparea(nu va mai fi vazut de ceilalti) dar informatiile raman totusi salvate in serverele lor, oricand te reloghezi il vei putea reactiva iar toate fotografiile si restul postarilor vor reaparea.

Daca vrei sa-l stergi de tot, stergand absolut tot, fara posibilitate de recuperare si sa nu ramana nimic, trebuie sa accesezi manual link-ul:

www.facebook.com/help/delete_account

2 răspunsuri:
| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a răspuns:

Ti Se va sterge tot. dupa 2 saptamani. si numele dp fb. si poze si tot. o sa-ti ramana Numele in lista prietenilor si mesajele happy

| Gabriel_Dumitru_1996 a răspuns:

Tutorial dezactivare cont facebook:

https://www.youtube.com/watch?v=fd59yGsv8RI