| anonim_4396 a întrebat:

daca sunt la o firma de modeling si trebuie sa plec in alta localitate sau tara firma imi asigura cazarea si transportul?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tessa a răspuns:

Depinde de firma la care lucrezi. happy

| AllyAlly2a a răspuns:

Pai nu avem de unde sa stim. Unele firme asigura cazarea si transportul dar altele nu. Deci... depinde doar de firma la care lucrezi.

| AllyAlly2a a răspuns:

Pai depinde doar de firma la care lucrezi, unele asigurand transportul si cazare, altele nu.

| marryy135 a răspuns:

Hey ai legatura cu modelingul? wow cit e de super ceva legat de viata modelelor ai putea sa-mi spui te rog...cit despre intrebarea ta nu stiu raspunsul scuze