| Ralluca25 a întrebat:

Bună, dacă te usuci cu feonul firul de păr se deteriorează? Fundă.

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Auăăleu. Da. Părul trebuie uscat cu aier rece. Dacă e aşa ai ieşi afară, şi gata, doar că s-ar prinde ţurţuri, dar mă rog. Să nu-l usuci cu aier cald.
Baftă!

1 răspuns:
| splash132 a răspuns:

Nu cred,acum la o adica asta e si rolul feonului. evident daca atunci cand te usuci pe par,il tii mult timp nemiscat intr.o anumita pozitie firul se deterioreaza, dar lucru putin probabil deoarece cand ne uscam pe par miscam feonulbig grinps daca iti intinzi parul cu placa, atunci se deterioreaza 100%