| DelyDelia a întrebat:

Daca un baiat zice ca esti de treabe, dar spune ca nu te place. Spune ca nu te potriveai cu fostul si il face prost si in tot felul si bine ca nu mai sunteti impreuna. Dar totusi zice ca nu te place, ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| Gnomul a răspuns:

Inseamna ca de abia astepta sa nu mai fii cu fostul pentru ca sa poata sa ii ia locul fostului, si in mod sigur te placewinking Funda please

| Florinapopica a răspuns:

Inseamna ca... te considera o prietena buna si iti vrea binele! Sau poate te place si e bucuros ca te-ai despartit de fostul' ca sa fi libera pentru el! Depinde de ce mai zice:*! Eu zic ca te considera prietena din moment ce zice ca esti de treaba si ca nu te potriveai cu fostul'... poate gresesc... incearca sa aflii intrebandu-l daca place pe cineva! Bafta