| ZambesteRoxyTeIubeste a întrebat:

Buna:*.Daca un baiat iti zice: "Roxy, ce frumoasa esti azihappy" Inseamna ca te place?big grin

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu neaparat.Depinde si cum o spune.
Sunt o gramada de baieti care spun asta de 20 de ori/zi.Aia nu inseamna ca o si plac pe fata respectiva.
Poate fi si un comentariu numai ca sa se bage in seama, sau ca sa se dea mare fata de prietenii lui.
Dar da, poate insemna si ca te place. Poti sa-ti dai seama de asta mai ales daca ti-o spune cand sunteti singuri undeva, sau pe un ton calm, cald.

Răspuns utilizator avertizat
| Ferra a răspuns:

Poate se referea la faptul ca "ieri" nu erai la fel de frumoasa.straight face

| Azµre a răspuns:

Esti frumoasa sau rade de tine una din doua laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Hevnoraak a răspuns:

Îşi face un compliment ori a zis-o aşa de formă.

| UrsuPolar a răspuns:

Daca nu te cheama Roxana, nu stiu ce sa zic daca un tip iti zice asta