| Face2face a întrebat:

Daca vreodata intr-o statie de autobuz / tramvai sau chiar in acestea ar veni un baiat / o fata (depinde de situate big grin ) la voi si se baga in seama cu voi va cere chiar numarul de telefon, cum ati reactiona? Vi s-a intamplat vreodata? Cum a fost? big grin Pup

Răspuns Câştigător
| cristiannn_8836 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat dar cred ca ori ar fi vrajeala, adica sa se amuze cu prietenele, ceea ce sigur asa e, ori chiar e interesata de mine as fi in primul rand surprins, dar cred ca as trece peste soc si as vorbi cu ea,"i-as da nr de telefon"laughing, poate am merge la o cafea/suc, poate chiar o inghetata, depinde de anotimp.
Sincer nu stiu ce voi face, adica doar presupun, dar nu pot sa spun exact ce voi facetongue

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Destul de des.Inainte nu stiam cum sa reactionez, ma rusinam.Acum,n-am probleme.Incerc sa fac misto de respectivul pana pleaca cu coada intre picioare. Daca mai are si replici de agatat in arsenal, atunci e tinta perfectalaughing

| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Mi s-a intamplat asa ceva, dar in ziua de azi numai gasesti un baiat cu bun simt, care sa-ti ceara numarul, gasesti numai cocalari care se baga in seama si probabil cer numere de telefon tuturor fetelor pe care le intalnesc.
Desigur ca am refuzat, simt de la o posta mirosul celui cu intentie ok, si celui cu intentie"e de naspa"laughing.
Daca un baiat ma vede si-i plac, va face in asa fel incat sa se mai intalneasca cu mine "intamplator". Si va invata ce si cum, sa faca lucrurile ca la carte.
Ai grija de tine!happy

| Monica a răspuns:

Salut.
Nu, nu mi s-a intamplat lucrul asta, dar chiar daca mi s-ar intampla, nu i l-as da.
De obicei, nu sunt credula, ci realista.Si chiar nu-mi plac genul de persoana, care se gasesc sa 'agate'asa usor.Sa ma streseze pe urma cu apeluri si alte rahaturi.Is satula de genul asta de persoane!

| TipulVerde a răspuns:

Probabil nu as ignora-o, e si normal big grin

| scully a răspuns:

I-as da o palma si m-as da mai incolo.
nu dau numarul' meu la toti ratatii.

| IlKvK a răspuns:

Sincer, nu mi s-a intamplat. Si cred ca daca mi se va intampla il/o ignor. Daca nu ma lasa in pace ii dau iformati false. Tie ti s-a intamplat ceva de genul asta? big grin

| BrokenBarbie a răspuns:

Am patit eu happy M-a urmarit unu cam o ora, schimbasem deja 2 autobuze pana si-a facut curaj sa vina sa vorbeasca cu mine. Mi-a cerut numarul de telefon iar pentru ca nu i l-am dat mi-a lasat o carte de vizita... Mi-a spus ca poate o sa-l sun intr-o zi...

| alina_7796 a răspuns:

Nu nu mi s-a intamplat dar nici nu vreau pentru ca este strain dar la straini nu! sau poate de ar fi dragut poate ca mas mai gindi! oricum un numar nu schimba nimic!big grin