| cedracumacauti a întrebat:

Cum a-ti reactiona daca a-ti fi clasa a11a si in microbuz spre scoala o fata v-ar cere numarul de telefon?
Asta mi s-a intamplat mie, i l-am dat.dar probabil nu are credit...o vad in fiecare zi ca face naveta cu microbuzul acela, dar mi-e rusine sa ma bag in seama cu ea sad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Gandeste astfel:nu am nimic de pierdut daca vorbesc cu fata (chiar daca te faci de cacao nu este nimic grav cu toti avem momente din astea) daca nu vorbesti cu ea o sa pierzi, daca ea ti-a cerut numarul de telefon atunci e clar ca nu ai cum sa dai gres asa ca multa bafta si spor la gagici

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ti rusine atunci lasa ca o sa se bage altu in seama cu ea

| neutrino a răspuns:

Fata, probabil, este inca la prima etapa: culege numere de telefoane. Dupa aceea le va sorta si va trage la sorti pe cel ce-l va suna. Daca nu esti capabil sa curtezi o fata, asteapta sa te sune ea.

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Corect! esti baiat, vorbeste cu ea, gaseste subiecte de discutie, fi relaxat. odata ce intrii in vorba totul vine de la sine dupa aceea

| AndraLavvy a răspuns:

Heellooo esti baiatt! Nu trebuie sa iti fie rusine! Pana la urma n`ai de ce raised eyebrows. E doar o fata! Nu un mostru laughing). Incearca sa vorbesti cu ea :*. Sau aseaza`te langa ea pe scaun in microbuz si vorbeste`i. Fara frica, cam cum vorbesti cu prietenii / prietenele.

| anonim953421 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine. poate nu te suna pentru ca e timida, sau nu are tupeu. la o fata poti zice ca e mai rusinoasa, dar baietii nu ar trebui sa fie. vorbeste cu ea!