| Eminik a întrebat:

Buna dati-mi si mie exemple si siteuri de metin care cresti repede faci ynag multi si daca se poate sa aveti lv mare max 70-90 sau daca sunteti GM big grin si sa imi spuneti daca se poate juca cu hack si daca se poate dati-mi si siteuri de hack plzz

Răspuns Câştigător
| Traianosik a răspuns:

Pai eu nu ma mai joc metin dar o sa-ti dau o parte din Metinele care le stiu eu, servere private cu lvl mare, bonusuri etc.

1. Metin2 united - site: www.metin2united.com
2.4yours mt 2 - site: www.4yoursmt2.com (La asta nu sunt sigur de site dar dai cautare pe google)
3. Extreme mt2 - site: www.extrememt2.com ( Incerci si pe GOOGLE)
4. Burn mt2 - www.burnmt2.net sau.com

Si servere obisnuite: MT2 UK: www.co.metin2.uk.com parca
: MT2 RO: www.metin2.ro
Sper ca te-am ajutat. Funda pls ca am nevoie.

2 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Dati-mi un metin2 sa cresti repede ca va dau si eu unu care eu am lvl 255 si lvl 151 si 110 dar loatil
dati asa sa scrieti pe google aaaaa lunaris-online si dati la prima intrebare si gata si va intra pe site

funda dati-mi pllsssss@
!
@@@@

| AnDrEsS_2807 a răspuns (pentru GaByScream):

Ai jucat val modial mt2? uite situ http://valmondial.fr/aragorn/