| คℓεxą a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri de prietenie adevarata, vesele.si cateva idei de id pls.multumesc la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| Daniella13 a răspuns:

Ea, nu e sora mea pe bune. dar am avut noroc ca am gasit-o printre atata lumea.

Cand sunt fetele cu mine, Uit de toate si mi-e bine

Am o prietena pe care ma pot baza Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte

Ai nevoie de-un prieten
Pe care, cu-adevarat,
Sa il simti aproape de tine
Atunci cand viata greu te va incerca.

Prietenia face sa nasca, hraneste si intretine cele mai frumoase sentimente de generozitate de care e capabila o inima omeneasca.

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund...vin`o repede sa ma vezi. poate eu am nevoie de tine

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Acum am crescut, si tot mai mult ne-am apropiat, am realizat ca esti un prieten adevarat

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Un prieten, cand e un om, intrece si pe-un frate

Prietenii mei nu sunt multi, dar sunt nenumarati.

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu

Peste toate trecem cu capul Suslove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit

Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana

Sper ca ti-a fost de folos!

1 răspuns:
| Spufff :x a răspuns:

1.Chiar si cei mai puternici oameni au nevoie de prieteni! love struck
2.Prietenia si banii : uleiul si apa!smug
3.Prietenia este floarea unei clipe si fructul timpului!
4.Parintii ni`i da soarta, prietenii ni`i alegem singuri!
5.Prietenia este umbrela serii, care se inteteste odata cu apusul soarelui vietii!:X
6.Cainele ar fi celmai bun prieten al omului daca ar avea bani laughing.

sper ca`ti plac blushing