| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunasad
dati-mi si mie un sfat pls:d
imi place un baiat si nu stiu cum sa reactzionez... daca ma place etc...
n-am cum sa-i zic pur si simplu ca il plac deoarece nici nu ma baga in seamasad va rog zicetzimi ce sa facstraight face cum sa ma bag in seama cu el sau cum sa il fac sa ma bage in seama oh go on am facut ieri rost de id lui de mess si am vb putin pe mess. acum e onn va rog ziceti-mi cum sa ma bag in seama cu el
pss: nu vreau sa dau masuri ca disperatastraight face

si va rog mult fara misto:*
>mzbig grin

4 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Depince ce varsta are dar pe mess poti sa il iei cu "ceau ce faci?" "ma cunosti?" il intrebi chesti gen "culoarea ta preferata?", "muzica ta preferata" sa il cunosti mai bine incetul cu incetul o sa va apropiati

| Antrax a răspuns:

Scuze ca iti spun dar treci peste el se pare ca nu te place

| KidutzuLuvv explică:

Am vb cu el si aseara pe messoh go on si doar eu il interoghez el imi rs doar cu da si nucrying

| al3xutza a răspuns:

Pai trimitei si uh un mass cu buna! cf? ai 25 de sec sa imi raspunzi din care mai ai 15 daca imi urmatoarele 10 sec din care mai ai 5 nu imi rasp maine imi datorezi un sarut la scoala! sau buna! cf? cum de nu mi ai simtit prezenta? sunt asa agitata in preajma ta incat mereu imi uit replica de agatat
acum eu sper sa te ajute...big grinbig grinbig grin