| AndreeaX a întrebat:

Buna!
De cateva zile bune, am aceeasi stare nasoala. O stare de nervi, fara chef. dureri de cap.ameteli.
De fiecare data cand ajung acasa, ma pun in fata calculatorului, ascult muzica si incerc sa ma linistesc, dar nici asta nu mai functioneaza.
Ceva sfaturi, sa-mi inlatur aceasta stare?batting eyelashes
:*

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Muzica te agita, mai ales daca e una dinaia teen style.Rock,sau mai stiu eu ce.Muzica ambientala ajuta,daca nu iti place,cautati un prieten, iesi in oras, fa lucruri noi.

| AndreeaX explică:

Rockul nu-mi placehee hee
Oricum ascult muzica pentru a ma linisti.si pe vremea asta nu iese nimeni afara...