| NoName0011 a întrebat:

De cateva zile google chrome face figuri, la orice videoclip cand dau full screen merge in reluare( am reinstalat windows, tot!, si tot asa merge).Cum as putea remedia problema?! Multumesc.

3 răspunsuri:
| rotaruia a răspuns:

Http://support.google.com/webmasters/?hl=en
Cu plăcere. O fundă te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci alt Google sau iti copii din nou acel Google...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NICI UN BROWSER NU face figuri! Tine minte! Lucrurile pentru care "iti face figuri" sunt ca:
- ori nu indeplinesti cerintele minime pentru chrome;
- ori stai 7 mii de ani pe Facebook ca toti drogatii si ai obosit browserul
- ori la fel stai 7 mii de ani pe Facebook ca toti drogati si ai obosit netul
- la fel ca la 2 si 3 si poate ai obosit PC-ul!
Toata lumea zice ca Chrome e mai bun... adevarat deoarece:
- Are flash player incorporat
- Nu are cerinte mari
- Rezista mult timp, adica nu iti face prea repede erori.