| pilu999 a întrebat:

Buna
Este o problema cu google chrome? pentru ca atunci cand ma uit la un videoclip full screen,indiferent daca e pe HD sau nu, imi apar 3 margini negre (in dreapta,in stanga si jos), am intrebat mai multi prieteni si ei au aceeasi problema

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, este o problemă cu Google Chrome, care se știe că este unul din cele mai proaste browsere de internet pentru Windows. Până și IE-ul este peste Chrome; Nu la fel stă treaba cu el pe Linux, unde este scris cum trebuie.
Problema vine de la modulul PAPI, care este de fapt înlocuitorul modulului flash player și este dezvoltat de google special pentru platformele lor ca Google Chrome și Chrome OS, dar încă mai au mult de lucru până sa îl facă stabil, chiar dacă flash player-ul lor este mult mai sigur vs cel de la Adobe.
Succes

| pilu999 explică (pentru DeyCj):

Nu cred ca este cel mai prost, atata timp cat ai un calculator bun nu prea s-ar vedea vreo diferenta intre browsere, eu il folosesc pentru ca este mai organizat si elegant decat IE sau mozila.
Oricum problema s-a rezolvat, multumesc pentru raspuns

| DeyCj a răspuns (pentru pilu999):

Pentru puțin, Este bun, ai ales când dă crash-uri la greu la foliosire la maxin în media, că nu se autoîntreține iar din cauza lui spațiul pe hard disc scade consideravbil în timp, și lista continuă. Testat și dovedit.Probabil ești mai norocos vs alți utilizatori care au pățit-o cu el.

| onasis1961 a răspuns:

Aceasta problema este de ceva vreme, foloseste momentan Mozila firefox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc chrome de 3 ani si nu am vazut ce zici tu, cine stie.

| Happy26 a răspuns:

Eu unu n-am aceasta problema..nush ce sa zic.