| giorgiopintea20 a întrebat:

de cateva zile vb cu o fata cu care ma inteleg f bine, si stam mereu pe mess pana dimineata si povestim, si am inceput sa tin la ea....si poate ca si ea a inceput sa tina la mine,dar nu pot sa fui sigur de asta, nu am curaj sa ii spun ca tin la ea si ca as vrea sa fim impreuna, nu stiu ce sa fac, sincer cred ca m-am indragostit de ea, imi puteti da vreun sfat? va multumesc!

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu ti recomand sub nicio forma sa i marturisesti ce ai in suflet pentru ea..Cred ca i mai bine sa mai astepti si daca va veti vedea face to face vreo data abia atunci sa i spui ce simti pentru ea nici decum acum online. Apropo la telefon vorbesti cu ea? pe webcam ai vazut? Astept raspunsurile tale si voi reveni cu alte sfaturi pentru tine ok?

| ErickEmil a răspuns:

Sfat:
Nu ii spune ca "Tii la ea si daca vreti sa fi-ti impreuna". spune(in timp ce discutati ceva) "Imi place de tine".Ea daca te va intreba "ce?" Tu raspunzi "Ai auzit bine. imi place te tine. te iubesc si tin la tine foarte mult" si sigur va fi impresionata daca si ea simte la fel! Sper ca te-am ajutat si Bafta!