| diana150 a întrebat:

de ce nu pot trimite poze pe facebook? ..imi da eroare

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal incerca sa te dezacivezi depe cont si sa reintri
!

Dai un f5

daca inc el mai rau caz nici asa nu va merge!

atunci inchizi unitatea de tot scoti capacul daca il are pus de pa carcsa

si vezi c pe placa de baza ai o mica batrie rotunda o scoti pentru cateva secunde o pui la fel cum a foste a asezata si reincerci sa o deschizi happy si vezi ca va merge sid e ce crezi a zic asta cu scosul batriiei pentru ca ea in timp ce nu mai re batrie se descarca si isi perde toate erorile din el am patit-o si eu si am facut asta si acuma merge