| Alexandru_Alex_1998_h9eV a întrebat:

Cum pot trimite poze pe facebook?

Răspuns Câştigător
| AnonymousQ666 a răspuns:

Buna! Poti trimite poze pe chat ( EX: deschizi bara de chat la persoana careia vrei sa ii trimiti-in dreapta spatiului unde scrii iti apar un aparat foto si happy fata zambitoare-click pe aparat-alege poza-open/deschide- GATA! FUNDA?

| jockerass a răspuns (pentru AnonymousQ666):

Dai pe chat pe perosoana la care vrei sa ii trimiti, si acolo jos in coltul din dreapta este un aparat foto, dai pe el si selectezi poza pe care vrei sa o trimiti, atat

1 răspuns: