| AndreeaDeea1478 a întrebat:

Buna de ceva timp au inceput sa imi apara niste cosuri pe spate si le urasc! Vreau sa scap repede de ele ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Uite, eu cunosc persoane care in loc sa transpire si sa "curga apa pe ei" li se face un fel de cosuri pe spate care contin sudoarea (transpiratia). Sigur nu esti si tu asa? Daca nu esti asa atunci foloseste niste creme speciale anti cosuri sau lasa-le in pace ca o sa dispara cu timpul.

| vega358 a răspuns:

Poate sa te ajute cineva sa le spargi sau sa mergi a medic