| secret_2443 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri?
De la un timp au inceput sa imi apara foare multe cosurisad cum as putea sa scap de ele? Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna.Stiu ca este scarbos, dar merge. Dimineata cand te duci la baie, da-ti cu urina pe fata, unde ai cosuri.
Ps:Este foarte important sa fie prima urina si cand esti pe stop sa nu-ti dai.Eu asa am scapat.

| ma cheama cum ma cheama a răspuns:

Cu o crema ceva...

sau cu sapun de Sulf :* sau spala-te cu ceai de musetel...sau urina...

| secret_2443 explică:

Eu stiam faza cu urina doar daca esti virgina

| .exe a răspuns:

1.nu mai pune mana murdara pe fata
2. evita sa te mai atinga cineva pe fata
3.in fiecare dimineata si seara spala-te pe fata si da-ti cu o solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intr-adevar ai dreptate, faza cu urina se ulilizeaza numai in kzul fetelor virgine, o prietena de-a mea a folosit propria urina si a dat rezultate, succes:*