| SpiidyiLIna3 a întrebat:

De ceva timp mi-am facut o pagina pe facebook insa nu am decat o admina, si mai am nevoie inca de 2-3. Tin sa va zic ca pagina e destul de micuta mai exact 86 de like-s. Cine vrea sa se bage trebuie sa scrie corect din punct de vedere gramatical si sa fie activ cu fani.

Răspuns Câştigător
| DeliaDelii a răspuns:

Incearca sa nu puti prea multi adimi pentru ca dupa o sa ajunga sa fie mare si o sa iasa certuri din cauza paginii si alte probleme de genul asta. Fa tu cat poti, nu like`urile conteaza ci ceea ce postezi sa fie de calitate

| SpiidyiLIna3 explică (pentru DeliaDelii):

Mersi muult pentru sfatul tau, chiar o sa tin cont de el :*

2 răspunsuri:
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Si eu am o pagina de facebook, 55 like's si o adminez singur cu prietena,eu postez divertisment,ea bancuri,poti sa adminezi si singur acea pagina,nu este greu, dar avand in vedere ca poate ai treaba iti trebuie niste ajutor, daca vrei, te pot ajuta, doar sa-mi spui cu ce.