| khtln008 a întrebat:

De ceva timp mi-am facut un blog, unde nu am scris prea mult, deoarece am avut anumite retineri. Subiecte imi veneau in minte, dar mi-e frica de parerea celorlalti. Din acest motiv nici nu l-am facut public pana acum.(sa dau vreun share pe facebook sau sa mi-l promovez cumva). Vreau sa aruncati o privire aici http://13cam.blogspot.ro si sa-mi spuneti sincer daca ar trebui sa scriu in continuare sau nu. Vreau sa fiti sinceri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am citit postarile. Ai si talent la scris si lucruri de spus. Tine-o tot asa.