| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut si eu blog. Si as vrea niste pareri. Daca va place cum scriu sau daca va plac subiectele abordate. Si as vrea sa-mi mai dati si voi idei. Despre ce ar trebui sa mai scriu?
http://13cam.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Bună!
Fii mai profund/ă.
Folosește cuvinte care să atragă, un stil beletristic de preferat. Scrie întâmplări din viața ta sau imaginează-ți.
Baftă!

| StefanERC a răspuns:

Interesant ceea ce scrii tu acolo

Ai putea scrie un articol despre:
-EFT
-Despre miere si importanta ei in alimentatie
-Despre somn
-despre unele flori ciudate
etc pentru ca vad cai scrii despre subiecte diferite

| marilena90 a răspuns:

Buna.
Ar trebui sa-ti aduc la cunostinta ca majoritatea blogurilor de succes sunt cele vizitate de tineri...iar subiectele tale, fara suparare nu-mi atrag interesul... incearca sa dezbati subiecte cat mai cautate precum diete, ce vrei sa te faci in viata, categoria beauty and fashion sunt cele mai cautate nu stiu subiecte cat mai interesante.
sper sa nu te superi pe mine daca te vei simti criticat, dar nu am facut-o intentionat. iti doresc tot succesul din lume :*
FUNDITA :O3?